Każda firma potrzebuje kapitału, aby się rozwijać. Wbrew obiegowym opiniom, przedsiębiorcy mają ogromne możliwości pozyskiwania środków pieniężnych dla rozwijania swojego biznesu. TRIVO pomaga przedsiębiorcom pozyskiwać finansowanie z dwóch źródeł: dotacji unijnych i preferencyjnych pożyczek ze śląskich instytucji otoczenia biznesu.

Dotacje unijne

W latach 2007-2013 polscy przedsiębiorcy prężnie wykorzystali możliwości jakie dały im fundusze unijne. Nie inaczej będzie w nowym okresie finansowania, czyli w latach 2014-2020. Województwo śląskie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO) jest największym beneficjentem środków unijnych, a część z nich przewidziana została na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie.

Firmy, które raz zakosztowały smaku bezzwrotnych dotacji z Unii Europejskiej dziś nie wyobrażają siebie prowadzenia bez nich biznesu. Jeśli Wasza firma jest beneficjentem dotacji unijnej zgodzisz się z powyższym stwierdzeniem. Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z dofinansowania z Unii Europejskiej, to właśnie teraz jest najlepszy moment – perspektywa finansowa 2014-2020 jest najprawdopodobniej ostatnią na zasadzie dotacji bezzwrotnych.

Zastanawiacie się nad dotacją unijną dla Waszej firmy? Nasza firma Wam w tym pomoże.
Nasz zespół konsultantów to profesjonaliści, którzy od lat zajmują się funduszami unijnymi oraz innego rodzaju preferencyjnym finansowaniem dla firm, a swoje doświadczenie zdobywali pracując m.in. w Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach.

 

Wspieramy przedsiębiorców w zakresie dotacji na rozwijanie biznesu od początku do końca, czyli od etapu przygotowania dokumentacji, poprzez jej złożenie, aż po realizację i rozliczenie projektu.

Umów się na spotkanie i sprawdźcie jakie możliwości pozyskania dotacji ma Wasza firma korzystając z formularza:

    Imię i nazwisko

    E-mail (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Treść wiadomości