Active Spa Sp. z o.o. to firma handlowo-usługowa. Prowadzi działania w dwóch obszarach: pod marką Activento HVAC-R w obszarze przemysłowym – wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i odzysku ciepła, a także w obszarze inwestycji spa, wellness oraz importu, sprzedaży i serwisu minibasenów pod marką Sundance Spas Minibaseny.

Acive Spa jest jednym z wiodących europejskich dystrybutorów wanien spa firmy Sundance Spas. Regularnie plasuje się w TOP5 sprzedaży, zdobywając liczna nagrody i wyróżnienia za swoją działalność handlową. Od samego początku funkcjonowania stawia na wysoką jakość oferowanego asortymentu, dobrą komunikację, przyjazną obsługę klienta, a także sprawny i szybko reagujący serwis (jest to możliwe dzięki wysokiej dostępności części zamiennych). Zespół Active Spa to specjaliści w zakresie planowania, projektowania i realizacji wymagających inwestycji spa. Służą swoim wieloletnim doświadczeniem i bezpłatnym doradztwem.

Acive Spa minibaseny SundanceActive Spa Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 45, 43-100 Tychy http://sundance.pl/

branża: sprzedaż dóbr luksusowych

zakres współpracy: audyt marketingowy, doradztwo marketingowe.

korzyści dla klienta:
•    przygotowanie strategii i planu działania – uporządkowanie dotychczasowych działań marketingowych,
•    wsparcie w zakresie pozyskiwania partnerów rekomendujących.

  • Rzeczowa rozmowa i dobra prezentacja przekonały nas, że warto skorzystać z usług tej firmy. Całość usług doradczych, zarówno zakres, jak i jakość prac oceniamy zdecydowanie powyżej przeciętnej. Niezwykle cenimy sobie szybkie odróżnianie spraw ważniejszych od pobocznych wątków. Współpraca  z TRIVO dała nam większe uporządkowanie celów i skupienie na tym, co istotne dla naszego biznesu. Otworzyły nam się nowe możliwości i ciekawe opcje w zakresie marketingu.

    Polecamy tę firmę szczególnie małym firmom, które nie mają wyodrębnionego działu marketingu albo, w których marketing np. jest mylony ze sprzedażą. Wszystkim organizacjom, w których ważne jest tworzenie silnych relacji z otoczeniem biznesowym innym od standardowych relacji Dostawca/Odbiorca.

    Ziemowit Handke – prezes zarządu Active Spa Sp. z o.o.

< POWRÓTZAPYTAJ O OFERTĘ >>>