Agencja Reklamowa FOOZ to zespół grafików do wynajęcia – tak o sobie mówią. Jednak ta firma to coś znacznie więcej. Nietuzinkowe projekty graficzne wyróżniają marki i produkty ich klientów na tle konkurencji. Ponieważ „obraz wysyła komunikat zawsze” warto postawić na ciągłą komunikację z rynkiem i swoimi klientami na wysokim poziomie.

Specjaliści z FOOZ zadbają o ten wizerunek w każdym kanale komunikacji – zarówno w Sieci, jak i „na żywo”. To co wyróżnia tę agencję reklamową z Katowic to niezwykłą dbałość o detale, czysty elegancki styl i duże umiejętności w przygotowani projektów do poligrafii – od początku do końca. Z pod ich rąk wychodzą okazałe, wysokiej jakości materiały drukowane takie jak wizytówki, teczki ofertowe, foldery reklamowe czy katalogi produktowe.

To właśnie Agencji FOOZ kreację i wykonanie materiałów powierzyły takie marki jak: producent drzwi DEWRO, producent okien OKNOPLAST, salon łazienek i wyposażenia wnętrz MERA DESING, HOTEL PIRAMIDA z Tychów, producent kostki brukowej KOST-BET, producent domów prefabrykowanych DOMY SILESIA z Siemianowic Śląskich czy BESKID EXTREME FESTIVAL.

 

projektowanie graficzne FOOZ Katowice

Agencja Reklamowa FOOZ
ul. Dąbrówki 10, 40-081 Katowice
http://fooz.pl
branża: agencja reklamowa, agencja kreatywna, studio graficzne

zakres współpracy: audyt marketingowy, szkolenie ze sprzedaży

korzyści dla klienta:

•    dostarczenie informacji zwrotnej na temat stanu marketingu w firmie,
•    ukierunkowanie na działania networkingowe i bezpośrednie docieranie do odpowiednich klientów
•    zaplanowanie regularnych działań sprzedażowych, wzrost umiejętności sprzedażowych.


  • Raport z audytu marketingowego naszej Agencji, który został przygotowany przez TRIVO  pozytywnie zaskoczył mnie swoją objętością i konkretem zaleceń i informacji. Generalnie, dla mnie ten raport może stanowić podręcznik tego, co właściciel małej firmy, gdzie zwykle samodzielnie zajmuje się wieloma kwestiami, również marketingiem i nie ma osobnego działu marketingu powinien robić, aby podnieść swoją widoczność – taki marketing 101.

    Michał Kaźmierczak – Właściciel Agencji Reklamowej FOOZ

< POWRÓT
ZAPYTAJ O OFERTĘ >>>