Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA

BPSC SA

ul. Gałeczki 61, 41-506 Chorzów

http://bpsc.com.pl

branża: informatyczna, oprogramowanie dla firm, systemy klasy ERP

zakres współpracy:

 • szkolenie z zakresu sprzedaży relacyjnej.

korzyści dla klienta:

 • zmiana sposobu postrzegania i realizacji procesu sprzedaży,
 • wzrost motywacji,
 • wzrost efektywności pracy handlowców.

 • Szkolenie było przeprowadzone w praktyczny sposób,  bez zbędnych definicji i książkowych sloganów. Trener uświadomił handlowcom co jest najważniejsze w skutecznej sprzedaży i jak mogą postrzegać nas nasi Klienci.

  Jesteśmy zadowoleni ze szkolenia. Widzę zmiany w sposobie prowadzenia rozmów telefonicznych z Klientami, które bezpośrednio przekuwają się w ilość umówionych spotkań, a następnie przygotowanych ofert.

  Główne korzyści jakie odnieśli handlowcy naszej firmy to większa ilość umówionych spotkań handlowych dzięki zdefiniowaniu obrazu Klienta Idealnego oraz stworzeniu przekazu do Klienta podczas rozmów telefonicznych.

  Nasi handlowcy oszczędzają teraz więcej czasu dzięki zmianie etapów sprzedaży oraz uświadomieniu sobie ciągłej potrzeby pozyskiwania nowych kontaktów, a pozostawianie tematów nierokujących.

  Polecam szkolenia firmy TRIVO, prowadzone przez trenera Pawła Kresso, w szczególności dwóm grupom firm: klientom, którzy sprzedają skomplikowany produkt, który niejednokrotnie jest niezrozumiały dla osób spoza branży oraz klientom, którzy mają standardowy produkt i działają w bardzo konkurencyjnej branży w celu wyróżnienia swojego przekazu handlowego do Klienta.Anna Kurka - kierownik zespołu handlowego BPSC SA

< POWRÓTZAPYTAJ O OFERTĘ >>>