Finaldom Sp. z o.o. to spółka projektowa, która w katalogu projektów domów gotowych zawarła szereg rozwiązań architektonicznych, projektowych i instalacyjnych, które łączy idea budownictwa energooszczędnego i niskoenergetycznego. Owocem ich pracy są estetyczne i tanie w eksploatacji domy jednorodzinne, proste w formie, nowoczesne i wyróżniające się spośród masy projektów typowych. Każdy aspekt budynku został wzięty pod uwagę, stąd ich firmowe hasło: Finaldom. Dobrze Pomyślany!

Specjaliści z Finaldom nie tylko proponują projekty domów, ale również ich realizację, aż do stanu deweloperskiego, czyli pod wykończenie. Po wyborze projektu zaproponują autoryzowanego wykonawcę, który zrealizuje budowę domu zgodnie z projektem, a tym samym zagwarantuje uzyskanie odpowiednich parametrów zużycia energii i odpowiedniej szczelności.

W katalogu projektów znajdują się domy parterowe i piętrowe, z wbudowanym garażem i bez garażu, dopasowane do potrzeb różnych grup i wymagania różnych klientów. Domy na małe działki i duże działki, każdy szukający gotowego projektu i budowy domu co najmniej energooszczędnego znajdzie tu coś dla siebie.

 

FinalDom - domy energooszczędne i niskoenergetyczne - projekt i budowa

Finaldom Sp. z o.o.
Komorów 42A-D, 58-100 Świdnica
http://finaldom.pl
branża: architekt, biuro projektowe, budowa domów

zakres współpracy: przygotowanie strategii marketingowej, budowa serwisu internetowego

korzyści dla klienta:

• opracowanie kompletnej strategii marketingowej firmy
• współpraca przy tworzeniu identyfikacji graficznej i materiałów marketingowych


  • Najlepiej znamy się na projektowaniu i realizacji naszych domów. Skupiliśmy się na dopracowaniu naszych produktów, a kwestie przygotowania strategii marketingowej pozostawiliśmy specjalistom z TRIVO. Jesteśmy zadowoleni z całości działań wykonanych przez tę firmę, łącznie z wykonaniem strony internetowej i materiałów marketingowych.

    Aleksandra Wewiór-Met – Prezes Finaldom Sp. z o.o.

< POWRÓT
ZAPYTAJ O OFERTĘ >>>