GTB Metropolis Sp. z o.o. to spółka handlowa. Skupuje nieatrakcyjne pod względem prawnych i technicznym nieruchomości gruntowe i lokalowe komercyjne w Aglomeracji Ślaskiej. Następnie rozwiązuje problemy oraz niedogodności – zmienia stan prawny, uzbraja teren, uzyskuje pozwolenia, aby w efekcie otrzymać grunt lub lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji dostosowany pod wymagania i potrzeby klientów. Ten proces generuje dużą wartość dla klientów oszczędzając ich czas i pieniądze. Przede wszystkim daje jednak gwarancję zakupu nieruchomości pod inwestycję bez żadnych niespodzianek.

Klientami Metropolis są średnie i duże firmy, które szukają nowej lokalizacji dla swojej siedziby, magazynów czy produkcji w dobrze położonej i skomunikowanej części Śląska. Mile widziane są również firm z innych części Polski, które chcą przenieść się lub założyć oddział na Górnym Śląsku.

 

Metropilis nieruchomosci komercyjne na Śląsku

GTB Metropolis Sp. z o.o.
Al. Korfantego 141A, 40-154 Katowice http://metropolis.pl
branża: nieruchomości gruntowe, komercyjne

zakres współpracy: doradztwo marketingowe, doradztwo w zakresie sprzedaży.

korzyści dla klienta:
• uporządkowanie dotychczasowych działań marketingowych,
• przygotowanie koncepcji usprawnienia procesu sprzedaży,


  • Skorzystaliśmy z doradztwa biznesowego i jesteśmy w pełni zadowoleni. Zewnętrzne spojrzenie na nasz biznes oraz jego wnikliwa analiza zaowocowała kilkoma ciekawymi pomysłami (część z nich już jest w trakcie realizacji), na które sami nigdy byśmy nie wpadli. Dzięki temu szacujemy, że zwiększymy zysk o 7-10% w tym roku.

    Do jakości usługi nie mam uwag, ani zastrzeżeń… No, może nam się trochę nie podobało jak ktoś nam mówił prawdę prosto w oczy (trafnie wskazując na nasze niedociągnięcia).

    Jeśli ktoś zapytałby mnie komu rekomendowałbym skorzystanie z usług firmy doradczej TRIVO odpowiedziałbym, że wszystkim średnim firmom, zwłaszcza firmom usługowym. Okazuje się, że również w firmach średnich ciągle jest duży potencjał do poprawy działania i wzrostu rentowności.

    Mike Musil – Wiceprezes Zarządu GTB Metropolis Sp. z o.o.

< POWRÓT
ZAPYTAJ O OFERTĘ >>>