HMR Invest Sp. z o.o. to rodzinna spółka deweloperska, która realizuje ciekawe projekty nieruchomościowe w okolicach Tychów, Imielina, Bierunia i Lędzin. Wieloletnie doświadczenie w budownictwie – wykonawstwie, projektowaniu i nadzorze pozwalają Spółce tworzyć atrakcyjne dla klientów inwestycje mieszkaniowe – osiedla domów jednorodzinnych z własną działką. HMR Invest stawia na wysoką jakość wykonania, nowoczesne projektowanie i przede wszystkim długofalowy rozwój. A to oznacza, że tylko konsekwentne dostarczanie na rynek dobrej jakości produktów, z wysokim współczynnikiem jakości do ceny ma sens. Tak właśnie powstaje urzekająca oferta dewelopera z Lędzin – obecnie, realizowane w Bieruniu Osiedle Bazaltowe.

 

HMR Invest - inwestycje deweloperskie - domy z działkami na terenie Tychów, Imielina, Lędzin i BieruniaHMR Invest Sp. z o.o.
ul. Hołdunowska 57, 43-143 Lędziny
http://hmrinvest.pl

branża: deweloper, budownictwo, nieruchomości

zakres współpracy: przygotowanie koncepcji marketingowej dla Spółki i Osiedla Bazaltowego oraz wsparcie we wdrażaniu planu działań marketingowych.

korzyści dla klienta:

• wybór optymalnych działań marketingowych,
• wsparcie w skonstruowaniu budżetu marketingowego.


  • Osiedle domów jednorodzinnych w Bieruniu chodziło nam od dłuższego czasu po głowach. Mamy świetną lokalizację, bardzo dobry projekt i z realizacją inwestycji budowlanych jesteśmy związani od blisko 10 lat. Dlatego już na samym początku wiedzieliśmy, że Osiedle Bazaltowe będzie wyjątkowe.

    Postanowiliśmy pokazać, że można zrealizować osiedle 36 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej i dać klientom wysoką jakość wykonania budynków z działką w bardzo dobrej cenie. Potrzebowaliśmy kogoś, kto pomoże nam to pokazać. Tak trafiliśmy do TRIVO, które przygotowało plan działania, koordynowało projektowanie materiałów graficznych i serwisu internetowego oraz wybrało poszczególne narzędzia promocji inwestycji. Dzięki temu bardzo dobry produkt, jakim są domy na Osiedlu Bazaltowym w Bieruniu, mają odpowiednią oprawę.

    Polecamy firmę TRIVO innym klientom, którzy najlepiej znają się na swojej specjalizacji i szukają solidnego partnera do prowadzenia działań marketingowych – skutecznie i z zaangażowaniem.

    Mirosław Szyndlar – wiceprezes zarządu HMR Invest Sp. z o.o.

< POWRÓT
ZAPYTAJ O OFERTĘ >>>