Przychodnia Weterynaryjna MARWET z Katowic przebojem wdarła się na lokalny rynek. Pomimo braku możliwości reklamy (zakaz reklamy na podstawie uchwały Izby Lekarsko-Weterynaryjnej) oraz silnej konkurencji na katowickim rynku (ponad 30 placówek weterynaryjnych w mieście). Dzięki wspaniałemu zespołowi lekarzy i techników weterynarii, świetnej atmosferze i dobrej klasy wyposażeniu Przychodnia MARWET zyskała sobie liczne grono zadowolonych klientów. Jest nam niezmiernie miło potwierdzić fakt, że współtworzyliśmy ten biznes!

 

przychodnia weterynaryjna Marwet KatowicePrzychodnia Weterynaryjna MARWET
ul. Warszawska 63, 40-010 Katowice http://marwetkatowice.pl

branża: weterynaria, placówki medyczne

zakres współpracy:

 • uruchomienie nowej przychodni weterynaryjnej – zarządzanie projektem,
 • przygotowanie i realizacja strategii marketingowej.

korzyści dla klienta:

 • szybkie uruchomienie placówki,
 • brak konieczności zatrudniania managera,
 • przygotowanie gotowego systemu prowadzenia biznesu.

 • W trakcie pracy Paweł Kresso nauczył nas innego podejścia do organizacji pracy oraz stopniowania ważności zadań. Stworzyliśmy wspólnie plan i konsekwentnie go realizowaliśmy. Bardzo profesjonalnie rozplanował kolejność wykonywanych zadań. W miarę potrzeb uruchamiał szerokie kontakty wśród najlepszych przedstawicieli różnych branż (reklama, informatyka, sprzęt biurowy, prace instalacyjne itp.) To pozwoliło na dokończenie i otwarcie placówki w ciągu 2 miesięcy (my z tym borykaliśmy się od ponad pół roku).

  Na studiach weterynaryjnych nikt nie uczy przyszłych lekarzy jak mają prowadzić własny biznes, jak zaplanować i realizować marketing no i przede wszystkim jak pozyskiwać nowych klientów. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że potrzebowaliśmy właśnie takiego wsparcia jakie zapewniła nam firma TRIVO.

  Polecam firmę TRIVO i Pawła Kresso każdemu kto odczuwa potrzebę rozwoju firmy, zdobycia nowych klientów, poszerzenia oferty świadczonych usług i podniesienia ich jakości. Również tym, którzy potrzebują kogoś, kto zupełnie z boku i bez emocji przyjrzy się funkcjonowaniu firmy i pokaże jej słabe i mocne strony, powie co należy poprawić, a co jest fundamentem, na którym należy się oprzeć. Szczególnie polecam te usługi właścicielom funkcjonujących gabinetów, przychodni, lecznic i klinik weterynaryjnych oraz tym lekarzom, którzy planują otworzyć własny biznes.
  Monika Hulak – kierownik Przychodni Weterynaryjnej MARWET Katowice

< POWRÓTZAPYTAJ O OFERTĘ >>>