Silicol System to polski producent nowoczesnej chemii do posadzek przemysłowych. Gama specjalistycznych produktów zapewnia ostateczne wykończenie posadzek betonowych i żywicznych podnosząc ich parametry użytkowe, a przy okazji również ich estetykę. Silicol System proponuje impregnaty do nowych posadzek betonowych, preparaty impregnujące do betonu polerowanego, a także preparaty zamykające posadzki z żywic. Produkty te cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem zarówno wśród wykonawców, jak i inwestorów – użytkowników posadzek.

Firmy posadzkarskie doceniają ofertę Silicol System za łatwość aplikacji produktów, doradztwo techniczne na wysokim poziomie, gwarancję rezultatów i niezwykle uczciwe i etyczne działanie w biznesie. Z kolei inwestorzy, którzy wybrali rozwiązania posadzkowe na bazie produktów Silicol System mają pewność, że ich zastosowanie oferuje im bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz że ich posadzki przez długi czas będą bezproblemowo użytkowane.

Na uwagę zasługuje fakt, że cała gama impregnatów i chemii do posadzek powstała na bazie doświadczeń wykonawczych, aby rozwiązać istniejące, a także potencjalne przyszłe problemy z posadzkami.

 

silicol system - produkty do posadzek przemysłowych i polerowanego betonu

Silicol System
Komorów 42A-D, 58-100 Świdnica
http://silicolsystem.pl
branża: chemia posadzkarska, posadzki przemysłowe, naprawa i regeneracja posadzek

zakres współpracy: kreacja marki, budowa serwisu internetowego

< POWRÓTZAPYTAJ O OFERTĘ >>>