Zespół Szkół Prywatnych to kompleks placówek edukacyjnych w Katowicach, który kiedyś, ponad 20 lat temu pojawił się jako pomysł na prywatną edukację, w głowie Jolanty Kałuży. Od pomysłu, do realizacji – wtedy zaczynała od Domowego Przedszkola z 6 dzieci i wspaniałą wizją rozwoju. Dziś jej wizja stała się faktem – Dyrektor Jolanta Kałuża prowadzi prywatne placówki edukacyjne od przedszkola do liceum, w tym anglojęzyczne liceum z Międzynarodową Maturą.

Zespół Szkół Prywatnych kształci około 550 dzieci i młodzieży i zatrudnia około 100 pracowników. Dysponuje komfortową bazą dydaktyczną, salą gimnastyczną i nowocześnie wyposażonymi salami lekcyjnymi. To zadziwiające, jak firma rozrosła się w przeciągu tych 20 lat, dzięki jasnej wizji i konsekwentnym działaniom Pani Dyrektor i jej wspaniałego zespołu.

 

Zespół Szkół Prywatnych w KatowicachZespół Szkół Prywatnych Katowice

Wincentego Witosa 18, 40 -832 Katowice http://nasze-szkoly.edu.pl/

branża: edukacja dzieci i młodzieży

zakres współpracy: audyt marketingowy, doradztwo marketingowe.

korzyści dla klienta:
• przygotowanie strategii i planu działania – uporządkowanie dotychczasowych działań marketingowych.

  • Od 20 lat prowadzimy edukacyjne placówki niepubliczne w Katowicach na wszystkich poziomach kształcenia, aż do liceum. Zatrudniamy około 100 osób. Nasza szkoła chce pozyskiwać większą ilość uczniów w kolejnych latach. Dlatego postanowiliśmy zrobić audyt marketingowy, żeby poprawić naszą skuteczność.

    Jesteśmy bezpośrednio po audycie. Dopiero rozpoczynamy pracę nad uzyskanymi materiałami, a o efektach będziemy mogli powiedzieć po naborze w przyszłym roku. Najcenniejsze było dla nas to, żeby ktoś z zewnątrz popatrzył na to co robimy do tej pory i podał wskazówki do dalszych działań – takie było zadanie firmy TRIVO.

    Jesteśmy zadowoleni z poziomu usługi. Chętnie polecimy usługę audytu marketingowego właścicielom zaprzyjaźnionych firm, które mają problem z marketingową stroną swojego biznesu.

    Jolanta Kałuża – dyrektor Zespołu Szkół Prywatnych w Katowicach

< POWRÓTZAPYTAJ O OFERTĘ >>>