UNISTOP z Czeladzi to jedna z wiodących firm dostarczających znaki drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu w Aglomeracji Śląskiej i Zagłębiu. Oprócz własnego magazynu znaków i floty samochodów posiadają przede wszystkim bardzo doświadczoną kadrę kierowniczą i produkcyjną.

Ich podejście do tematu współpracy z firmami drogowymi, które budują i modernizują drogi, place, skrzyżowania sprawia, że obsługiwane przez nich budowy realizowane są w terminie i są bezpieczne dla kierowców. Do klientów UNISTOP należą przede wszystkim firmy drogowe takie jak SKANSKA, STRABAG, EUROVIA, ale również urzędy miast i gmin, czy spółki komunalne które muszą dbać o prawidłowe oznakowanie dróg na swoim terenie.

 

Firma Unistop z Czeladzi - obsługuje Sosonowiec, Będzin, Dąbrowę Górniczą w zakresie znaków drogowych

UNITOP
Ul. Lwowska 1, 41-250 Czeladź

branża: oznakowanie pionowe i poziome, organizacja ruchu

zakres współpracy: audyt marketingowy, usługi doradcze

korzyści dla klienta:

• poprawa wizerunku firmy dzięki wykonaniu nowych materiałów graficznych i (wkrótce) serwisu internetowego,
• oszczędność czasu i pieniędzy na koordynacji działań marketingowych,
• uzyskanie konkretnych informacji i wskazówek na temat przebiegu procesu zmian jakie należy wprowadzić by zrealizować obrane założenia


  • Fachowość, rzetelność, terminowość  i przede wszystkim szeroka wiedza rynkowa, to tylko jedne z nielicznych atutów firmy, które mieliśmy okazję sprawdzić i potwierdzić. Niekwestionowaną zaletą TRIVO jest całkowite skupienie się na kliencie i opieka nad nim. Ciągły kontakt w celu informowania o poczynaniach i postępach działań, to również istotny element wzajemnej współpracy, którą oparliśmy na przygotowaniu i przeprowadzeniu audytu marketingowego.

    Audyt miał na celu wskazanie obszaru, który wymaga poprawy i konkretnych działań z naszej strony. Przeprowadzony został w sposób niezwykle skrupulatny, rzeczowy i solidny stąd tak klarowna i konkretna informacja zwrotna dotycząca zabiegów jakie musimy przedsięwziąć, aby osiągnąć założony cel.

    Ogromną wartością dodaną firmy TRIVO jest również dbanie o Klienta po skończonym projekcie. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia biznesowego jak również, po prostu, bardzo miłe. Utrzymywanie wzajemnych relacji biznesowych świadczy nie tylko o wysokiej świadomości jakości Obsługi Klienta na rynku, ale przede wszystkim o ludziach, którzy pracują w tej firmie i dzięki takim zachowaniom czynią ją niepowtarzalną.

    Rekomendowałabym firmę TRIVO Doradztwo i Szkolenia, wszystkim przedsiębiorcom, którzy mają świadomość  potrzeby zmian w swoich firmach i chcą je wprowadzić w życie w oparciu o fachowe wskazówki.

    Aneta Rymer-Gromska – Właściciel UNISTOP

< POWRÓT
ZAPYTAJ O OFERTĘ >>>