Zaremba Posadzki Sp. z o.o. to rodzinna firma posadzkarska, która wykonuje posadzki przemysłowe betonowe i żywiczne w obiektach przemysłowych, a także podkłady betonowe i posadzki dekoracyjne w domach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej. Jest to rozpoznawalna marka na rynku lokalnym, która wykonuje swoje usługi zarówno bezpośrednio dla inwestorów, jak i generalnych wykonawców, deweloperów czy w systemie podwykonawstwa.

Jako jedna z pierwszych polskich firm wprowadziła do swojej oferty usługę regeneracji posadzek betonowych w technologii polerowanego betonu. Firma zatrudnia ponad 10 pracowników produkcyjnych i wykwalifikowana kadrę techniczną. Zaremba Posadzki przez lata ugruntowała sobie pozycję na rynku i cieszy się dobrą opinią.

posadzki przemysłowe Zaremba Posadzki Sp. z o.o.Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

Słotwina 65, 58-100 Świdnica http://zarembaposadzki.pl

branża: posadzki przemysłowe betonowe i żywiczne

zakres współpracy:

 • audyt marketingowy,
 • przygotowanie i realizacja strategii marketingowej,
 • doradztwo biznesowe.

korzyści dla klienta:

 • wzrost sprzedaży,
 • konsekwencja w realizacji działań,
 • poprawa wizerunku firmy.

 • Potrzeba nam było świeżego spojrzenia i wprowadzenia zmian, które spowodowałyby, że ruszymy z miejsca. Usługi doradcze są świadczone profesjonalnie – z resztą, ciągle z nich korzystamy.

  Osobiście mogę potwierdzić, że od momentu, gdy zacząłem stosować się do wskazówek Pawła Kresso, ruch w interesie zwiększył się znacząco. W związku z tym, usługa całkowicie spełnia moje oczekiwania.

  Dzięki usługom doradczym zwiększyliśmy sprzedaż naszych posadzek, szczególnie w dziale posadzek przemysłowych i remontów. Poprawił się sposób komunikacji z nowymi i dotychczasowymi klientami.

  Skorzystanie z waszych usług polecam każdej firmie, bez względu na branżę i rodzaj prowadzonej działalności. Bo w każdej firmie należy przestrzegać głównej zasady: realizacji założonego planu działania.Michał Zaremba – współwłaściciel Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

< POWRÓTZAPYTAJ O OFERTĘ >>>