Niełatwo jest samemu prowadzić księgowość, dlatego firmy często wolą zdać to zadanie na biura rachunkowe. Jakie firmy świadczą usługi tego typu? Przyjrzyjmy się kilku spośród krakowskich biur rachunkowych.

Compet Expert

Biuro rachunkowe Compet Expert (dobry-ksiegowy-krakow.pl) stara się nie ograniczać swojej działalności jedynie do tradycyjnej księgowości. Jakkolwiek specjalizacją właściciela biura jest doradztwo rachunkowo-biznesowe, również restrukturyzacja i optymalizacja procesów biznesowych są dziedzinami, w których działa. Szczególną wagę przykłada się tu do jakości usług, ich kompleksowości i wykonywania w terminie. Nacisk kładzie się też na nowoczesne informatyczne rozwiązania, stąd na przykład klient ma dostęp do dokumentów w systemie on-line.

KrakTax

Działająca w Krakowie KrakTax jest firmą wchodzącą w skład Tax Group Sp. z o. o. To biuro rachunkowe z jednej strony dostosowuje się do rynku, a z drugiej deklaruje otwartość na niestandardowe i innowacyjne pomysły. Zatrudnieni tu pracownicy swoje zawodowe kwalifikacje mogą potwierdzić odpowiednimi certyfikatami, a oprócz tego stale poszerzają zakres swoich zdolności.

Dla poszukujących dobrego biura rachunkowego, KrakTax ma atrakcyjną ofertę – pierwszy miesiąc za połowę ceny. Oprócz tego firma daje gwarancję, że oferta będzie korzystniejsza niż u konkurencji.

ZUR-SKONTO

To biuro rachunkowe ma w ofercie pełen zakres usług księgowych świadczonych dla firm – obsługę prawno-podatkową oraz obsługę kadr i płac. Biuro to pomaga uporać się z formalnościami nieodłącznie związanymi z założeniem i prowadzeniem, a także likwidacją firmy. Wspomnieć warto o tym, że pomoc przy rejestracji działalności oferowana jest bezpłatnie.

REWERS

To biuro rachunkowe działa od 1997 roku. Dla małych i średnich firm prowadzi ono księgowość, sprawy kadrowo-płacowe i rozliczeniowe, zajmuje się również sporządzeniem wniosków o dofinansowania i dotacje z funduszy unijnych. Firma zapewnia o wysokiej jakości i umiarkowanych cenach świadczonych usług.

AT Biuro Rachunkowe

Firma świadczy usługi z zakresu prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych, prowadzenia ewidencji ryczałtowej, obsługi kadr i płac, rozliczeń ZUS, a także sporządzania okresowych i rocznych sprawozdań finansowych.

Imo

Biuro rachunkowe Imo za swoją mocną stronę uważa nadążanie za zmianami, zachodzącymi nieustannie w polskim prawie podatkowym. Praktykuje się tu również indywidualne podejście do klienta. Także ceny ustalane są indywidualnie.